Link Sepeti / Teslimat ve Garanti 

Siparişleriniz, ödeme bilgileri alındıktan sonra en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Kargo şirketi de, gönderiyi aldıktan sonra ürünün gideceği yere göre, 1 ila 3 gün içerisinde teslimatı gerçekleştirir. Ürünün 3 iş günü içerisinde tedarik edilmesi konusunda herhangi bir sıkıntı varsa, müşteriye dönülüp tedarik zamanı konusunda bilgi verilir.

Müşteri, ödemesinin iade edilmesini isteyebilir ya da ürünün tedarik edilmesi için bekleyebilir.

Cuma günleri saat 16:00’dan sonra ve resmi tatil günlerine rastlayan siparişleriniz takip eden ilk iş günü işleme alınarak kargoya verilir.

Müşterilerimizin sipariş verirken, tatil günlerini ve kargo firmasının ilçe, belde merkezleri gibi uzak bölgelere dağıtım günlerini göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.

Kargo firmasının dağıtım yapmadığı yerleşim merkezleri adres olarak verilmemelidir. Bu konudaki sorumluluk müşterimizin kendisine aittir.

Kargo firmasından kaynaklanan aksaklıklardan dolayı şirketimiz sorumlu değildir.

Siparişiniz ile ilgili sorularınız konusunda yardım almak için info@motorvebisiklet.net adresine mail atabilir veya 0212 442 5399 numaralı telefondan haftanın 6 iş günü, saat 10:00-18:00 saatleri arasında müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sorununuz bize ulaştığı anda çözüm üretmek üzere harekete geçecektir.